AUTO MEKANIK, VULLKANIZER, AUTO ELEKTRICIST

Ofrohet punë nga: AMK SH.P.K PRISHTINE 05 Sht 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri e automjeteve
KONKURS PUNËSIMI

“AMK” sh.p.k po vazhdon në Prishtinë me hapjen e serviseve te shpejta “PIT STOP” te automjeteve dhe është kompani e cila ofron kushte dhe stabilitet të mirë për stafin i cili tregon suksese ne pune.

“AMK” Shpall konkurs për këto pozita:

1. Auto mekanik (3 vende pune)

2. Vullkanizer (3 vende pune)

3. Auto Elektriciste (1 Vend pune)


Kriteret:
Të kenë së paku shkollën e mesme të përfunduar, dhe te jete i moshes 20-40 vjete

Eksperienca, Aftësitë:
Të kenë së paku 2 vite eksperiencë ne pune,

Orari I punes:
Orari i punes do te jete: 08.30 - 18:00
Paga:
300 Euro Neto + Nje shujte Ditore

Informata:

Të gjithë kandidatët të cilët janë të interesuar për të qënë pjesë e Kompanise tone, CV mund ti dergoni ne e-mail: amkkos@gmail.com dhe per inforamat mund te kontaktoni tel: 044/500-423
Konkursi është i hapur nga data 05.09.2015 deri më 12.09.2015
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim