Keshilltare e Shitjes-Uregjentisht

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Mazda Kosova (Star Motors) 26 Nën 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri e automjeteve
Prodhuesi japonez i makinave “Mazda” me perfaqësin e saj në Prishtinë, kërkon një kandidate për poziten “Këshilltare e shitjes".

Kandidatet duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme:

Të ketë të mbaruar arsimin e lartë (eksperienca e mëparshme dhe referencat përbëjnë avantazh)
Të ketë njohuri mbi marketingun dhe shitjen
Të ketë njohuri të mira të programeve bazë kompjuterike
Të ketë njohuri të gjuhës angleze
Të ketë aftësi komunikimi dhe pune në grup
Të ketë patentë shoferi të tipit B

Kandidatët që i plotësojnë këto kritere, luten që të dërgojnë një CV me foto në email adresën: info@mazda-kosovo.com. Vetëm ato kandidate që plotësojn kriteret do të kontaktohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim