Ofrojm 2 vende te lira pune per mekanik

Ofrohet punë nga: Valon Obertinca 11 Gsh 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri e automjeteve
Auto servis NAIMI REGLLAZHE ne fushe kosove ofron 2 vende te lira per auto mekanik, kusht i vetem provoja e mir e punes dhe te jet jo me i vjeter se 40 vite
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim