parket--- laminat

Ofrohet punë nga: bekim 11 Shk 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri e automjeteve
Bej montimin e te gjitha llojit te parketit. Njeheresh bej renovimin e parketit te vjeter gdhendjen(grryerjen) e tij dhe lyerjen. Montimin e laminatit te gjitha dimenzioneve ne menyr profesionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim