Termometer.shpk

Ofrohet punë nga: Termometer 28 Sht 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
Ofrojme keto sherbime: ngrohje qendrore me - rrym,dru,qymyr,pelet, me radiator te ndryshem, nendysheme,
Klimatizim,fancoil,klimakanalore,klima standarde te gjitha llojet.
Ujsjelles te gjitha llojet e rrjeteve me llojshmeri te ndryshme te gypave
Sistemin me Panelle diellore per ngrohjen e ujit te sanitaris.
Si dhe nivelizimi me nje ekip profesional
Projektime dhe mbikqyrjen e objekteve deri ne perfundimin total te punes me inzhinjer te diplomuar si dhe arkitekt.
Me TERMOMETER puna behet vetem nje here
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim