Kontabilist

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Kompani tregtare 14 Gsh 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
Kerkojme nje Kontabilist
Mosha 20-25vjet
Orari i shkurtuar i punes
Te interesuarit luten te kontaktojne ne email: e.ajeti@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim