Kerkoj kujdestare per femij dhe shtepi

Ofrohet punë nga: Blerta 28 Tet 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj kujdestare per shtepi dhe femij. Femijet jane te rritur 12 dhe 9 vjeq dhe te pavarur. Ndersa banesa eshte e vogel. Lajmerohuni mbas ores 17:00 cdo dite ne telefonin 049 78 79 44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim