Kerkoj nje puntor per autolarje

Ofrohet punë nga: egzon 01 Pri 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj nje puntor per autolarje rrog mujore 230€ duhet te ket eksperienc ne autolarje orari prej 10.00-20.00 ora pushim qdo te premte vendi i autolarjes ne fshatin Trud afer Bardhoshit ish Jugoviq. Nr i tel 049553168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim