Kerkojm puntore

Ofrohet punë nga: islam 26 Sht 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoi ni punetore per ktyerjen e puneve te shtepis .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim