Kujdes dhe pastrim

Ofrohet punë nga: Valbona 05 Sht 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj ndimese per perkujdesin e femijeve shkollor dhe per pastrimin e baneses ne Dardani-Prishtine.
Orari I punes 8-16.00 prej te Henes deri te Shtunen, Pagesa Mujore 200 Euro.
Tel:044/120-515
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim