Kujdestare ne banese

Ofrohet punë nga: Jehona 12 Gsh 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj kujdestare me orar te plote ne banesen tone dydhomeshe ne qender te Prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim