Kujdestare

Ofrohet punë nga: Jehona 12 Gsh 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj kujdestare per banese me orar te plote (e hene-e premte). Rroga diskutohet ne baze te pervojes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim