Kujdestare

Ofrohet punë nga: Dlero 08 Mar 05:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kujdesum per femij te vegjel femijt I bjerni dhe i merrni ne vendin e caktuar
1) - dit 10€
1) nate 15€
1) muaj 150€
Bejm sigurimi
1) dit 12€
1) nate 15€
1) muaj 320€
Po ashtu bejm edhe pastrimin dhe ( sigurimin me roje 24/7 ) e banesav shtepijav lokalev.
Te gjith te interesuarit mund te na kontaktojn ne Nr. 04725586 apo ne faqen ton ne fb Segurity Guard ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim