Ofroj pun per ndimse ne punet e shtepius

Ofrohet punë nga: urimi 26 Gsh 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
ofroj pun per ndimse ne punet e shtepis me gjysem orari kryesisht pas dite qmimi me marrveshje.
tel ;044955356
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim