Ofroj pune

Ofrohet punë nga: bregu dillit 15 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Ofroj pune per nje puntore e cila duhet te kujdeset per dy te moshuar me shendet te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim