Ofroj pune

Ofrohet punë nga: Bregu diellit 11 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Ofroj pune per nje puntore,e cilla duhet te kujdeset per dy te moshuar me shendet te mire,puntorja duhet te ket njohuri me pergadit ushqim.
Orari 8: 16
Shtune e diel eshte pushim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim