Punetore per punet e shtepise

Ofrohet punë nga: Shaha 23 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj punetore per punet e shtepise. Shtepia gjendet ne Veternik-Prishtine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim