bej pastrime gjenerale

Ofrohet punë nga: Emanuel 15 Sht 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bej pastrime gjenerale te banesave me qmim te volitshem dhe me nje pervoj mbi 8 vite.50 euro komplet banesen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim