kerkoj kujdestare

Ofrohet punë nga: Kujdestare 23 Nën 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj kujdestare per femiun 7 vjec, per dergim dhe marrje nga shkolla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim