kerkoj puntor

Ofrohet punë nga: Mergim 28 Shk 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj 2 puntor ne AUTOLARJE puntoret duhen te ken prevoj pune. Per info na kontaktoni ne 044 151 004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim