Frizere

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Emma Hair and Makeup 09 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Kerkohet Frizere me pervoje pune ne prerje, ngjyrosje dhe frizura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim