Kerkoj frizere & grimere

Ofrohet punë nga: Ardita 22 Dhj 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Kerkoj frizere dhe grimere me pervoje pune per lokalin qe do te hapet ne qender te Prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim