Kerkoj puntore

Ofrohet punë nga: Ardita 22 Sht 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
kerkoj puntore per : frizere per flokt me pervoj pune , per mbjelle thonjve me pervoj pune minimum 1 vjet dhe nje grimere me pervoj pune minimum 1 vit te interesuarat te praqiten ne tel 045/456 896
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim