Ofroj pune per frizer/e

Ofrohet punë nga: Bujar 18 Dhj 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdesi kozmetik
Ofroj pune per dy frizer/e per femra dhe mashkuj. Te punesuarit do te punojne me perqindje ne lokalin i cili do te hapet brenda ketyre diteve. Lokali gjendet ne qender te Prishtines.
Frizeret duhet te kene pervoje te gjate pune ne prerje, fenirim shatir etj..
Gjithashtu kerkojme studente qe deshirojne ta mesojne profesionin e frizerit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim