Agjent Marketingut per Produktet Medicinale

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Mirimed Shpk 27 Jan 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Agjent Marketingut per Produktet Medicinale, preferohen kandidat me pervoje se paku 1 vjet si dhe te jete i fushes se mjekesise.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim