CALL AGENT

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: GoldCenter 09 Tet 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
"GoldCENTER" hapë 24 vende të lira pune për Call Agent në PrishtinëDepartamenti - Call Center

22 Call Agent

1 Udhëheqës i Ekipit

1 Udhëheqës Administrativ


Kualifikimet:


-Njohuri të shkëlqyera të gjuhës Gjermane,

-Aftësi të shkëlqyera të kumunikimit,

-Njohuri elementare kompjuterike


Ju ofrojmë:


-Trajnim në fillim dhe gjatë periudhës së punës,

-Pagë fikse dhe provizione,

-Punë afat-gjatë,

-Mundësi avansimi,

-Bonuse të rregullta për punëtorët

Kontakt: 044 558-322 /049 744-344 / 044 102-333
Goldcall@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim