Call Agent - Gjermanisht

Ofrohet punë nga: lola 14 Jan 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Kërkojna Call Agenta ne Prishtinë
që din te flasin rrjedhshem Gjermanisht.

Çfarë ne kërkojmë nga ju:
- Talent për shitje
- Shkathtësi në komunikim dhe argumentim
- Njohuri të mira të gjuhës gjermane
- Motivuar dhe punëtor

Ajo që ne ofrojmë:
- 550 € paga fikse + Bonus
- Garanci për pagesën me kohë
- Atmosfera Moderne
- Pije freskuese dhe ushqime

Të interesuarit le të na lajmrohen në numrin tonë te telefonit 049 457 870 ose në email-in tonë jobs@troja.al

Jeni te mirëpritur :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim