Chat agents

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Troja Media 20 Gsh 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Kerkojmë njohës të gjuhës gjermane ne shkrim dhe lexim.
Ne nuk jemi Call Center.
Për më shumë informata kontaktoni ne numrin më lart.
Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim