Kërkojmë puntor/e për Call Center

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Intermedia Connect 14 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Intermedia Connect
Ofrojmë punë për 50 agenta/e , të cilët kanë njohuri në gjuhën GJERMANE.
Gjithashtu ofrojmë 2 pozita për TEAMLEITER/INN.
Paga FIKSE 500€ dhe Provizione, PAGESAT JAVORE.

Kontakt e-mail :
Bewerber@intermedia-connect.com

Numrat kontaktues :
045-284-428
049-777-688
049-777-689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim