Kërkojm Agjenta për Call Center në Gjuhen Gjermane

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Fire Call spk 10 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Kërkojm Agjenta qe kan njohuri ne Gjuhen Gjermane.

Rrogat Fleksibile.

Orai 09:00-15:00

Te interesuarit te kontaktojnë

firecallshpk@gmail.com

+377 44 111 366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim