Kerkoji 22 Agjent te Gjuhes Gjermane

Ofrohet punë nga: Tims 03 Mar 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
FIisni Gjuhen Gjermane atehere do te testoheni dhe te merrni nji rroge fikse.Se Shpejti do te kompIetohemi dhe do te jemi te gateshem per pune.Kontaktoni qdo dite prej ores 12.00 deri 14.00 ose 19.00 deri 21.00 ose E-MaiI feritbb@freenet.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim