Kerkojme Call Agents

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Intermedia Connect 30 Mar 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Ofrojme pune per call agents qe kane njohuri ne gjuhen gjermane.
Gjithashtu mundesi ngritje te detyres.(Aufsteigsmöglichkeiten)
Provisionet paguhen qdo jave.
(Provision Wöchentliche auszahlung).
Lokacion: Ulpiane (afer kolegjit Universum ose perballe Beni Dona).

E-mail kontakt :
bewerber@intermedia-connect.com

Numrat kontaktues:
045/284-428
049/777-689
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim