Modele Webcam

Ofrohet punë nga: webcam 27 Sht 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Kerkoj 5 Modele per Webcam
Me orar te plote 8 ore
Vajzat duhet te jene te lirshme per ti ushtru detyrat e tyre ne webcam si modele ashtut siq kerkojn klientet.
per me shum na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim