Ne jemi duke kërkuar për JU!

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Intermedia Connect 06 Shk 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Eja dhe APLIKO TANI!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim