Ofrojmë punë për Agenta

Ofrohet punë nga: Fire Call spk 04 Dhj 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Kërkojmë Call Agent/e që njohin gjuhën gjermane
. -Kualifikimet e kërkuara janë:
Të ketë aftësi komunikative
Të jetë fleksibil ,I përpikt në orar dhe punë
Të jetë person energjik Paga Fikse + Provizion dhe Bonusa (Ditorë , Javorë dhe Mujor) 
Përpikmëri të lartë në pagesa merr kontraten e punës menjeher.
Lokacioni

Në Lagjen Dardania (Afër Postës së madhe)

Për më shume Informata ju lutem kontaktoni në:
Email : Firecallshpk@gmail.com
 
Nr: 049-832-988
044-111-366

Wir suchen Call Agent/e mitt deutschkenntnisse.

Benötige qualifikationen sind:

Kommunikationsfähigkeiten

Flexibel , pünktlich in arbeitzeit und in arbeit.

Energische person zu sein.

Fiks loan + Provizione und Bonus (täglich/wöchentlich/monatlich)

Höhe genauigkeit bei der zahlung, erhält den vertrag sofort.

Lage:

Në Lagjen Dardania (Afër Postës së madhe)

Für weitere Informationen kontaktieren :

Email : Firecallshpk@gmail.com
 
Nr: 049-832-988
044-111-366
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim