Pergjegjes

Ofrohet punë nga: Fitore 02 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Kërkojmë një përgjegjës/e për pritje, komunikimin dhe për bibliotekën frankofone.
Rreth Aleancës Franceze të Prishtinës:
Organizatë jo-fitimprurëse anëtare e një rrjeti të pranishëm në 136 vende, Aleanca franceze e Prishtinës ka për qëllim të promovojë gjuhën frënge, kulturat frankofone dhe shkëmbimet kulturore. Ofron kurse të gjuhës frënge , serbe dhe shqipe dhe është qendër e provimeve zyrtare franceze. Ne kemi gjithashtu një bibliotekë dhe organizojnë aktivitete kulturore.
Detyrat :
Pritja dhe informimi publik
Menaxhimi i regjistrimeve në kurset tona të frëngjishtes, shqipes dhe serbishtes
Hartimi dhe zbatimi i strategjisë së komunikimit (krijimi, shpërndarja, rrjetet sociale)
Menaxhimi dhe vënja në pah e bibliotekës
Profili:
Të keni një diplomë universitare, ideale në Komunikim
Të jeni mikpritës/e, të shkathtët e dinamik/e, të keni aftësi në të shkruar
Të flisni gjuhët: frënge, angleze, shqipe
Data e fillimit : menjëherë
Faleminderit që na dërgoni CV tuaj dhe letrën e motivimit në gjuhën frënge në email adresën
direction@af-pristina.com para datës 10 shtator 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim