Wir suchen Mitarbeiter/innen

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Intermedia Connect 14 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Wir bezahlen jede Woche Festgehalt und Provision, sowohl auch ESSEN für dir Mitarbeiter/innen .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim