Wir suchen mitarbeiter / in

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Troja medja 16 Nën 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Wir suchen mitarbeiter / in
Die gutes deutsch schreiben und lesen können
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim