ofert pune

Ofrohet punë nga: Vedat 12 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
Kerkohen 3 agjente te shitjes djem ose vajza te jen komunikativ dhe te afte per te punuar ne grupe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim