ofroj pun

Ofrohet punë nga: elda 02 Nën 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Marketing dhe Media
ofrojm pun per femra nga 16 deri 35 vjeqe ne agjensionin e modes elda nr kontaktues 049122454 paga minimale deri ne 3.000 eu per muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim