Kërkohet një FARMACISTE

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: GRELORGEN 06 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi

GRELORGEN ka të hapur 1 vend pune në pozitën e FARMACISTEs në Barnatoren GRELORGEN (adresa: Rr. Enver Maloku, nr.:30, Bregu i diellit, Afër furrës Qerimi 1).


Pozita: FARMACISTE

Kandidatja duhet të jetë e diplomuar në farmaci (ose të ketë përfunduar studimet Bachelor, 3 vjeçare, për Farmaci).

Njohja e gjuhës Angleze, përvoja paraprake e punës në Barmatore, aftësitë komunikuese, aftësitë digjitale (njohja e punës me kompjuter, program për shit-blerje dhe regjistrim të produkteve) janë disa nga kërkesat minimale që duhet ti plotësojnë kandidatët e interesuar për këtë pozitë.


Pozita e punës kërkon kontraktim me Orar të plotë.


Orari dhe paga janë të negociushme.

Të gjithë kandidatet e interesuara, duhet të dërgojnë CV-të e tyre në e-mail adresën grelorgen@greenartcenter.org, si dhe një përshkrim të shkurtër rreth përvojës së tyre të punës si Farmaciste.


Vërejtje: Kandidatët e diplomuar me liçencë kanë përparësi, por nuk përjashtohet mundësia e angazhimit të kandidateve që kanë të përfunduar nivelin Bachelor në Farmaci (studimet 3 vjecare).


Kandidatët e përzgjedhur për intervistë, do të kontaktohen përmes e-mail adresës me të cilën kanë aplikuar.

GRELORGEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim