Kerkoje punetore

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: Massage Room 25 Sht 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Massage Room shpall konkurse per dy punetore,perparesi kan te gjitha ato femra qe kan prevoje pune ne fiziotherapy dhe massage munde te na kontaktoni nga dite e hene nga ora 14-22.Me respekt.Massage Room
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim