OFROJME PUNE PER NE GJERMANI!!!

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: PMK Medical Care GmbH - Selia Prishtine 14 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi

Asnje pagese!!

Ne jemi në kërkim te infermiereve, ndihmes infermiereve, fizioterapistë dhe specialistët për punë në Gjermani.
Me te gjitha formalitetet e nevojshme merret PMK.

Kushti themelor per te gjetur pune ne Gjermani: Trajnimi si një infermiere, infermiere me diplomë bachelor ose Bachelor dhe diplomë Master apo infermiere, infermiere me të paktën pesë vjet përvojë profesionale.

Nëse plotesoni këto kushte atëherë veprohet si më poshtë:

Aplikoni ne faqen tone http://pmk-medicalcare.de/kv/, ( ne gjuhen e vendit tuaj)

Të gjithë ata që dëshirojnë të kenë këtë informacion duhet të regjistrohen fillimisht nëpërmjet Facebook.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim