Ofrojme pune ne Gjermani!!

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: PMK Medical Care Prishtine 10 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Ofrojme pune ne Gjermani! Asnje pagese!!
Ne jemi në kërkim te infermiereve, ndihmes infermiereve, fizioterapistë dhe specialistët për punë në Gjermani.
Me te gjitha formalitetet e nevojshme merret PMK.
Kushti themelor per te gjetur pune ne Gjermani: Trajnimi si një infermiere, infermiere me diplomë bachelor ose Bachelor dhe diplomë Master apo infermiere, infermiere me të paktën pesë vjet përvojë profesionale.
Nëse plotesoni këto kushte atëherë veprohet si më poshtë:
Aplikoni ne faqen tone http://pmk-medicalcare.de/kv/, ( ne gjuhen e vendit tuaj)
Të gjithë ata që dëshirojnë të kenë këtë informacion duhet të regjistrohen fillimisht nëpërmjet Facebook.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim