PUNESIM NE GJERMANI PER INFERMIER/E

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: PMK MEDICAL CARE GMBH 06 Pri 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Me 20.04.2016 ne Hotel SIRIUS do te mbahet Konferenca e radhes nga kompania PMK Medical Care GmbH. Ne Konference mund te marrin pjese posaqerisht infermieret, motrat pediatrike, motrat qe punojne ne sallen e operacionit, motrat e kujdesit intensiv... Jeni te mireseardhur te gjithe ju qe keni te kryer BACHELORIN ose ato/ata qe e kane te kryer Shkollen e Mesme para 2009 dhe kane se paku 5 vite pervoje pune.
Konferencenen do ta udheheqe Drejtori Gjeneral i firmes Z. Albrecht Kerschbaumer dhe Znj. Monika Seufert.
Oraret jane prej ores 10:00 - 12:00 dhe 17:00 - 19:00
Ju LUTEM konfirmoni ardhjen tuaj ne nr. tel/viber 049 134 324
Pjesemarrja eshte pa pagese, Ju mirepresim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim