Pune per Gjermani

Ofrohet punë nga: Petrit 05 Jan 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Kompani gjermane kerkon te punesoje ne Gjermani 30-40 kujdestare dhe motra medicinale.
Kushtet jane: Gjermanisht certifikate B2/B1, deftese per kryerjen e profesionit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim