Punsim ne Gjermani- moter medicinale

Ofrohet punë nga: suad 12 Gsh 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Njofim
Kerkojm puntore me pofesion moter medicinale per punsim ne Gjermani.
Perparsi kan personat qe e njohin gjuhen Gjermane,qe kan punuar ne Gjermani dhe posedojn anarkenungun gjerman,eventual testin e kryer te B1oseB2.
Per informata te tjera na kontaktoni ne tel:049 679 733--045 638 322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim