Teknik dentar \ konkurs per 6 vende teknik I dhemb

Ofrohet punë nga: Arben 07 Jan 04:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Mjeksi
Kerkohen teknik dentar per
Prishtine,Peje dhe Gjakove.
Laboranti te jete I after per bere se paku nje proces komplet ne Laborator.
CV dergoni ne E-mail;
arben.llukaj@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim