BEJEM PROJEKTE PER LEGALIZIM TE OBJEKTEVE

Shpallja e kompanisë. Ofrohet punë nga: archOM 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
PROJEKTI PER LEGALIZIM
Studio projektuese "ArchOM" me seli ne Prishtine ofron pergaditjen dhe kompletimin e dokumentacionit per legalizimn e objektit tuaj:
Kategoria Ia, Ib dhe kategoria II

NA KONTAKTONI
Ju mirpresim.
viber: +38649375197
mob: +37745332290
mail: o.morina@archom.org
web: www.archom.org
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim