Fasader

Ofrohet punë nga: Sherif 25 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Nderitim dhe arhitekturë
Kerkoj 2 mjeshter {mallterit , glled , fasad} Cmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim